Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Porzeczka to przez rz się pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to złodziejom łatwo przychodzi szkalować pierwszy rząd, który spełnia obietnice wyborcze. PO zZSLem rocznie grabiło Polaków na ponad 30mld. zł (co zostało empirycznie udowodnione), a być może na więcej... Ile oddano kamiennic bezprawnie, co spowodowało dziurę budżetową na 167.000.000.000 zł, że trzeba było okraść Polaków ze składek OFE...itd?! No i ta WIELKA demonstracja?! Bidule musieli wziąć syrenę strażacką, by tych paru niedorobionych plantatorów zostało w ogóle zauważonych. To mi dopiero potęga polskiego rolnictwa. Otóż nie kochane zakompleksione wielkomiejscowe lemingi. Rolnicy wiedzą jak dużo zawdzięczają PiS. Dla was 500+ to rozdawnictwo. Dla obywateli Wlk. Brytani, Francji, Norwegi, Holandii, a obecnie Polski to uznanie państwa, że trud wychowania dziecka to wielka rzecz. Że warto wspierać dzietne rodziny niż trutniów pokroju Kuby Wojewódzkiego. Wybaczcie, ale na plantatorów mam szczególne uczulenie. Od czasów słynnego Paprykarza. Otrzymał pomoc, ale imbecyl chciał również otrzymać ZYSK w pomocy od państwa. W Polsce nawet jak ktoś skasuje komuś nowiuśkie auto, to firma ubezpieczeniowa nie podstawi na drugi dzień nowiuśkiego auta. A w Niemczech owszem. Pomimo, że Polak i Niemiec opłacił AC?! A tu plantator rzuca się, że dobrze nie skalkulował ryzyka. Obecnie mamy suszę i rząd w pierwszym rzędzie będzie pomagał ofiarom żywiołu naturalnemu, a nie tym co... przeinwestowali. W Niemczech szef przeinwestował, zaorał pola przygotowane pod kolejne owoce i czeka na kolejny sezon. A mógł więcej owoców uzyskać. Od dwóch tygodni przycina maliny, bo nieopłaca mu się zbiór. W zeszłym roku zarobił krocie, to stać go na zosgonienie pracowników. No i w TV już nie słyszymy, że brakuje pracowników do pola. Nawet tych z Ukrainy. Przepraszam, ale przeinwestowanie, to nie problem państwa. Zmowa dumpingowa już tak. No, ale tu jej nie ma. Na drugi raz polecam Wuwuzele rolniczym krezusom. Szybciej zrażą do siebie ludzi. Ja nie dałem rady oglądać MŚ z RPA przy tym jednostajnym wkurzającym dźwięku. Wyłączałem dźwięk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz zryty propagandą piso-bolszewi mózg włącz samodzielne myślenie pisowski trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antybankster... tylko 20mln zł za 2000 miejsc pracy? Chłopie każdy prezydent miasta przyjmie takiego pracodawcę z otwartymi rękami. Pomyśl zanim cokolwiek napiszesz. Przecież to istny biznes?! 10.000zł za jedno miejsce pracy?! Już w pierwszym roku pojawi się zysk. Ty nie tylko jesteś antybankster, co widać po twej wnikliwej wiedzy ekonomicznej... Ale przede wszyskim antymózgiem. W wielu miastach więcej umaża się podatków od nieruchomości, by zatrzymać miejsca pracy w miejscowościach. Może przypomnę, że UE wymyśliła, że przez dwa lata człek jest zwolniony z 2 lat podatku oraz ZUS, do tego otrzyma pensję 2.000zł. Teraz policz, ile to UE jest w stanie wydać na jedno miejsce pracy. A najgłupsze było to, że to dotyczyło ciuchlandów. Małe butiki te twory wybiły w rok. Oczywiście te ciuchlandy po 2 latach też zniknęły. Tak unia zlikwidowała lokalny drobny handel. Zrobili czystkę pod Chińskie Centra Handlowe. Unia Europejska powinna otrzymać medal Mao Tse Tunga w ramach pomocy ekspansji chińszczyzny. Na całe szczęście rodzice od dwóch lat otrzymują rekompensatę za wychowywanie dzieci i już nie są skazani na szkodliwy, niebezpieczny kicz z Chin. Obecnie te chińskie centra upadają jeden za drugim. Podziękujmy za to byłej premier Beacie i obecnemu premierowi Morawieckiemu. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Masz zryty propagandą piso-bolszewi mózg włącz samodzielne myślenie pisowski trollu"... i kto tu jest trollem? Nic nie masz do napisania poza tymi wypocinami? Gdzie argumenty, gdzie kontrtezy? Piszesz jak pięciolatek... "Jesteś gupi, bo tak mófie!". Po pierwsze nie dziel kolego Polaków, skoro tak wam to przeszkadza. Widzisz pomiędzy bielą i czernią są odcienie szarości. Nie jestem gorącym zwolennikiem PiSu, lecz jedynie ich wyborcą. A to duża różnica. Jeżeli ktoś perfidnie kłamie i nie reaguje na kontrargumenty, to nie wiem kto ma wyłączony mózg? Jak można pisać o rozdawnictwie PiSu? Podniesiono ci podatek, by sfinalizować 500+? Ten i inne programy zasila się z kwot, które ROZDAWAŁO (by nienazwać dosadniej ROZKRADAŁO) Patologia Oszustów. Cieszy mnie, że przypomina się głos Rostowskiego... "na to pieniędzy nie ma i nie będzie". Czyli programy PiSu są finalizowane z nieistniejących funduszy. No, zawsze w TVN mogą podać, że Putin daje na to kasę. No, ale im większe głupoty piszecie o sowieckiej przyjaźni i uwielbieniu dla ubeków przez PiS... To sorry, ale to utwierdza mnie, że nigdy więcej Kłamstw, Złodziejstwa i Wyzysku przez Tuskstolców. Wolę demokrację, gdziemam dostęp do wolnych mediów, nikt nie uciska mnie podatkami, nie kasuje pomocy uboższej części społeczeństwa (zasiłek pogrzebowy -2000zł, zasiłek bezrob. -6mcy...), by zapewnić ośmiorniczki na stole. A propos te nagrania wszystko wyjaśniły. Niestety jako mieszkaniec regionu wschodniego nie jestem w stanie przełknąć tego chamstwa i buty PO wobec nas. Jednym słowem "Ch..., du... i PO".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY PISZESZ CZŁOWIEKU!!! PODATKÓW CI NIE PODNIEŚLI..??? MAŁO MASZ OPŁAT DODATKOWYCH DO PALIWA, WODY PRĄDU ITP.. OD OSTATNICH 3 LAT??? TO ŻE W NAZWIE NIE MA SŁOWA "PODATEK" TO NIE ZNACZY ZE OPŁATA PODATKIEM NIE JEST! KAŻDA OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ BUDŻETU PAŃSTWA TO PODATEK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie rolnicy, tylko przebierańcy z opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morawiecki,ty żydzie ***y,wy***aj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po deszczu napisy znikły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są rolnicy ! To są plantatorzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie są tacy biedni jak krzyczą !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to odsłonięcie pomnika jest uroczystością religijną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@C... Po pierwsze Netykieta, nie WRZESZCZYMY, gdy to jest zbędne. Strasznie ciężko czyta się wypowiedzi pisane w całości Caps Lockiem. A teraz do meritum sprawy. Słucham jakie podatki podniesiono? Opłaty za wodę, gaz, od nieruchomości? Człowieku nie myl opłat z nowo wprowadzanymi podatkami. To tak jakbyś miał pretensje do włodarzy miast, że podnoszą opłaty za bilet. Co prawda ostatnio nastała moda na wprowadzanie gratisowych przejazdów. No, ale już wiemy, że to ROZDAWNICTWO ;) Nikt Tuska nie przegoni z wprowadzanych nowych PODATKÓW i ucinaniu ZASIŁKÓW. Pamiętasz protest rodziców osób niepełnosprawnych? Nie ten ostatni, ale ten za Tuska. Im nie poszło wówczas o nie przedłużenie 500+ na (uwaga nowy termin) dorosłe dzieci, lecz PO ucięło dodatek pielęgnacyjny. A to duuuuuuża różnica, uciąć to co było (bo tak sobie ustalono wczoraj), a uciąć to co zostało niedawno nadano (bo ustalono wcześniej termin ustania tych świadczeń). Faktycznie PiSowi można zarzucić, że chciało i chce wprowadzić nowy podatek do paliwa. Niewielki, ale zawsze. I gdyby to był pomysł Patologii Oszustów sprzed 4 lat, to byśmy płacili te 8gr więcej na stacji z podtulonym ogonem. Dlatego jestem za dalszym rządzeniem PiSu, totalitarna opozycja ostudzi wszelkie zakusy na kasę podatników z pierwszej grupy rozliczeniowej ;) Tak trzymać. O przypomniało mi się, że miał zostać wprowadzony podatek solidarnościowy dla osób z dochodem powyżej 1mln rocznie. Ale czy jest powód do płaczu? U nas krezusi mają raj w porównaniu z Niemcami (50% podatku), czy Francuzami (70%). Tak, że chłopie mistrzami w POdnoszeniu i tworzeniu nowych POdatków zgadnił kto był. PodPOwiem to taki Rudy Pan, który grzmiał z mównicy, że zwolni każdego kto zaproponuje podwyżkę lub wprowadzenie nowego podatku. Ludzie jednak mają długą pamięć i jak nie zaczniecie szukać i oczyszczać ze swych szeregów złodziei to zapomnijcie o zwycięstwie z PiSem. Bo nie można krytykować rządu za wypełnienie obietnic wyborczych. I chociaż ideologicznie PiS jest czymś obcym dla mnie, o tyle podoba mi się ich program wyborczy. W niczym nie różni się od standartów, które spotykam w Niemczech. Zaraz będzie krzyk o uchodźcach. A ja przypomnę... ile lat czekali Polacy na wejście na rynek pracy Niemiec??? Powiem, bo lemingi zapomniały... SIEDEM LAT!!! Oczywiście porządane zawody... podmywacze dup, czy elektrycy byli od razu wychwytywani. Merkel myślała, że Araby też będą robić jak Europejczycy. Szczerze już rzuciłbym robotę, gdyby mnie uznano za uchodźcę. Niewiele mniej kasy otrzymam i wolne mieszkanie, a się nie natyram. I czego dziwić się Arabom i Murzynkom? Toż oni też potrafią liczyć. W końcu wydali ponad 20.000€ za tę podróż życia. Ilu Polaków z Tuskolcowej Polski widziało takie pieniądze? I kto tu Murzyn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czyta sie jak gowno prawde zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałeś cytuję " Podniesiono ci podatek, by sfinalizować 500+?  " TAK PODNIESIONO !!!! Twój krzywousty pinokio w okularach ogłaszał swiatu że podniósł kwote wolną od podatku do 8 tysięcy złotych -tylko komu? mi księgowa wyliczyła ze moja" kwota wolna " to czterysta z groszami. Idziemy dalej, z czystej ciekawości wrzuciliśmy PIT-a za 2016 rok w program na 2017  i wysło że miałbym 3stówy jeszcze wiecej donieść w zębach do skarbówki- nie musisz nic odpowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się rozpisywać i podawać argumentów przeciwko tym Twoim wypocinom, bo napisałeś referat na parę stron. Nie byłyby to inwektywy pisane Capslockiem, ale mimo wszystko szkoda mi czasu. Odniosę się do plusów. W UK, na zachodzie i w Skandynawii ich na to STAĆ. Dodatkowo są dobrze wyedukowani, nie mnożą się jak króliki ku uciesze rządu i kościoła. W Polsce osobę bogatą lub żyjącą względnie dobrze (więc kreatywną, inteligentną, zazwyczaj z małą ilością dzieci) obciąża się podatkami na rzecz plusów dla biednych, zamiast ją nagrodzić za zaradność. Biedni natomiast korzystają z zasiłków i nikt ich nawet nie motywuje do pracy. Czy takie to jest ciężkie odciąć biednym socjal jeżeli nie pracują mimo że praca jest ? Twój genialny nierząd chce wyjść z UE, skłócić nas ze wszystkimi państwami oprocz Węgie i zrobić z nas Ukraine. Każdy się z nas śmieje, ale my musimy być DUMNI. BIEDNI ALE DUMNI I BEZ UE. W sumie się rozpisałem. Bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam firmę, w tym roku na moje usługi jest mniejszy popyt, czy też mogę coś od Państwa dostać? niestety samochód kupiłem za swoje, rolnicy na większość maszyn dostali z UE, płace ponad 1100 zł ZUS, czy zarabiam czy nie, raz jest lepiej, raz gorzej, jakoś leci - a po ile były w tamtym roku owoce? ile BMW stoi w garażach? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filuś w Twoich wypracowaniach brakuje mi konkretów natomiast widzę, że jesteś ekspertem od komunikacji miejskiej. Kilka osób wspominało już tu o podatkach, które Ty nazywasz "opłatami". Pozwól więc, że podam Ci kilka przykładów tych "opłat": podatek bankowy, opłata OZE i opłata przejściowa, wyższa akcyza na używane samochody, opłata recyklingowa, nowe prawo wodne, opłata mocowa, danina solidarnościowa. To jest kilka przykładów które na szybko przychodzą mi do głowy. Pozwolę sobie tu poruszyć kwestię szumnie zapowiadanych obniżek podatków już obowiązujących. PiS obiecywało Polakom powrót do 22-procentowej stawki VAT. Temat tego podatku był notorycznie przywoływany przez polityków którzy krytykowali rząd PO-PSL za podniesienie stawki do 23 proc. Obniżyli ???? Podobny los spotkał kolejną ze sztandarowych obietnic kampanijnych PiS-u - podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł. Podnieśli ???? Pominę już tu sytuację Polski na eranie mniędzynarodowej i podejście rządu do małych i średnich firm w naszym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że mieszkańcy Kraśnika i okolic powinni być zadowoleni mają ,,piękny pomnik kartofla '' i dużo malin nie sprzedanych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast kasa na ten pomnik i na żarcie dla tych vipów zasranych powinna pójść na owoce miekkie żeby była lepsza cena, ja bym rozjebał ten pomnik !!!!!!! i wielki minister Stawiarski on jest z Kraśnika czemu nie był z rolnikami na strajku tylko przy korycie , jemu powinni wpierdzielić tam i na kopach wypad z krasnika zdrajca!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaprysy władzy. Ile kosztuje taka wyprawa białych kołnierzyków z Warszawki i okolic, tym razem z PiS-u? Tabuny policji, ochroniarzy. Biesiada. Dajcie tę kasę najuboższym, niepełnosprawnym i przestańcie trwonić nasze podatki. Jak PRL - bis i wizyty I sekretarzy KC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...